0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup, Group C
Argentina
۰
۰
Mexico
inprogress
۲۲:۳۰
Poland
۲
۰
Saudi Arabia
Finished
۱۶:۳۰
  Ukraine Premier League
Dynamo Kiev
۰
۰
Metallist 1925
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingulets Petrove
۱
۰
Veres Rivne
Finished
۱۴:۳۰
  Spain LaLiga 2
Real Oviedo
۱
۰
CD Mirandes
Finished
۲۱:۰۰
Albacete Balompie
۲
۱
Racing Santander
Finished
۲۱:۰۰
Malaga CF
۱
۰
Ponferradina
Finished
۱۸:۴۵
Alaves
۲
۰
Villarreal CF B
Finished
۱۸:۴۵
  Italy Serie B
Pisa
۳
۱
Ternana
Finished
۲۰:۳۰
AC Parma
۱
۲
Modena
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal League Cup, Group D
SC Braga
۲
۰
CD Trofense
inprogress
۲۲:۱۵
  China Super League
Changchun Yatai
۰
۲
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۰:۳۰
Guangzhou FC
۱
۱
Henan Jianye
Finished
۱۵:۰۰
Dalian Aerbing Yifang FC
۲
۱
Meizhou Hakka
Finished
۱۰:۳۰
Tianjin Teda
۱
۰
Shanghai SIPG
Finished
۱۵:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۵
۰
Wuhan Yangtze River
Finished
۱۳:۰۰
Shenzhen FC
۰
۴
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۰۰
Hebei CFFC
۱
۶
Zhejiang Lucheng Greentown
Finished
۱۴:۳۰
  Cyprus 1. Division
AEK Larnaca
۱
۰
Apollon Limmassol FC
Finished
۲۰:۳۰
Karmiotissa Pano Polemidion
۲
۱
Doxa Katokopias
Finished
۱۸:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Linfield FC
۰
۰
Crusaders FC
Finished
۲۱:۰۰
Cliftonville FC
۲
۰
Newry City
Finished
۱۸:۳۰
Portadown FC
۰
۲
Glentoran FC
Finished
۱۸:۳۰
Dungannon Swifts
۱
۰
Glenavon FC
Finished
۱۸:۳۰
Carrick Rangers
۰
۲
Ballymena United FC
Finished
۱۸:۳۰
  Costa Rica Copa Costa Rica
Puntarenas FC
۲
۱
Guadalupe FC
Finished
۰۵:۳۰
  Belgium First Division B
Anderlecht II
۱
۲
Kfco Beerschot-Wilrijk
inprogress
۲۲:۳۰
SL16
۱
۲
SK Deinze
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Thun
۱
۱
FC Vaduz
Finished
۲۰:۳۰
FC Wil 1900
۰
۰
FC Stade Lausanne Ouchy
Finished
۲۰:۳۰
  Australia A-League Women
Brisbane Roar FC (W)
۱
۱
Canberra United FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Sydney FC (W)
۲
۰
Melbourne Victory (W)
Finished
۰۷:۳۰
Wellington Phoenix (W)
۱
۴
Western United FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Newcastle Jets (W)
۴
۲
Western Sydney Wanderers FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
  France National 2, Group D
FC Nantes B
۰
۱
Bergerac Perigord FC
inprogress
۲۲:۰۰
FC Chamalieres
۳
۱
GOAL FC
Finished
۱۷:۳۰
Andrezieux
۲
۲
Angers II
Finished
۱۷:۳۰
  New Zealand National League Championship
Auckland City
۲
۰
Melville United
Finished
۰۵:۳۰
Auckland United FC
۳
۲
Napier City Rovers
Finished
۰۳:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Galatasaray U19
۴
۳
Ankaraspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Torku Konyaspor U19
۰
۱
Bursaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Altay U19
۰
۰
Eskisehirspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Antalyaspor U19
۳
۰
Kasimpasa U19
Finished
۱۲:۳۰
Tuzlaspor U19
۱
۲
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۲
۱
Goztepe SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Fenerbahce SK U19
۳
۱
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Eyupspor U19
۱
۰
Erokspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Istanbul Basaksehir FK U19
۱
۱
Alanyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bandirmaspor U19
-
-
Genclerbirligi U19
Finished
۱۲:۳۰
Sakaryaspor U19
۲
۰
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Boluspor U19
۰
۴
Besiktas JK U19
Finished
۱۳:۳۰
Bodrumspor U19
۱
۰
Erzurum BB U19
Finished
۱۱:۳۰
Kayserispor U19
۳
۰
Adana Demirspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Balikesirspor U19
۱
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Sivasspor U19
۳
۰
Trabzonspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Manisa U19
۳
۰
Caykur Rizespor U19
Finished
۱۱:۳۰
Gaziantep BB U19
۴
۱
Hatayspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Giresunspor U19
۱
۰
Yeni Malatyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Kocaelispor U19
۲
۱
Samsunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
  United Arab Emirates League Cup
Al Sharjah SCC
۲
۳
Baniyas FC
Finished
۱۹:۰۰
Ittihad Kalba
۱
۵
Al Wahda
Finished
۱۶:۱۵
AL Dhafra
۲
۰
Ajman
Finished
۱۶:۱۵
  Scotland Scottish FA Cup
Clyde FC
۰
۱
Dumbarton
inprogress
۲۳:۱۵
Montrose
۲
۵
Darvel FC
Finished
۱۸:۳۰
Dundee FC
۶
۲
Airdrieonians FC
Finished
۱۸:۳۰
Hamilton Academicals FC
۴
۰
East Kilbride
Finished
۱۸:۰۰
Formartine United FC
۱
۳
Stenhousemuir
Finished
۱۸:۳۰
Greenock Morton
۴
۱
Queen of the South
Finished
۱۸:۳۰
Dunfermline
۴
۰
Forfar Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Drumchapel United
۱
۰
FC Edinburgh
Finished
۱۷:۰۰
Peterhead
۰
۳
Queen's Park
Finished
۱۸:۳۰
Raith Rovers
۳
۰
Auchinleck Talbot FC
Finished
۱۸:۳۰
Partick Thistle
۳
۰
Kelty Hearts
Finished
۱۸:۳۰
Cove Rangers
۷
۰
Dunipace FC
Finished
۱۸:۳۰
Wick Academy
۰
۶
Falkirk FC
Finished
۱۸:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۳
۲
Stirling Albion
Finished
۱۸:۳۰
Hill of Beath Hawthorn FC
۱
۲
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
Fraserburgh
۰
۲
Arbroath
Finished
۱۸:۳۰
Albion Rovers FC
۰
۱
Stirling University FC
Finished
۱۸:۳۰
Linlithgow Rose CFC
۱
۰
Sauchie Juniors FC
Finished
۱۸:۳۰
  India Indian Super League
FC Goa
۰
۲
Bengaluru FC
Finished
۱۵:۳۰
ATK Mohun Bagan AC
۱
۰
Hyderabad FC
Finished
۱۷:۳۰
  Hong Kong Premier League
Kitchee
۳
۰
Eastern Sports Club
Finished
۱۳:۳۰
Hong Kong U23 Football Team
۰
۵
Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Southern District Rsa
۳
۰
Sham Shui Po FC
Finished
۱۰:۳۰
  Belgium First Amateur Division
URSL Vise
۲
۱
KFC Dessel Sport
inprogress
۲۲:۳۰
KAA Gent II
۲
۰
Royal Antwerp II
inprogress
۲۲:۳۰
Oud Heverlee Leuven II
۱
۱
ROC de Charleroi-Marchienne
inprogress
۲۲:۳۰
KVK Ninove
۱
۲
KFC Mandel United
inprogress
۲۲:۳۰
KVV Thes Sport
۱
۰
R.A.A. Louvieroise
inprogress
۲۲:۰۰
Sporting Charleroi Reserves
۱
۰
Liege FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Cuba Campeonato Nacional
Camaguey FC
۰
۰
FC Cienfuegos
inprogress
۲۳:۳۰
Santiago de Cuba
۱
۰
La Habana
inprogress
۲۳:۳۰
FC Artemisa
۱
۰
Las Tunas
inprogress
۲۳:۳۰
  Switzerland Super League Women
Luzern (W)
۱
۰
FC Basel (W)
Finished
۲۱:۰۰
FC St. Gallen Staad (W)
۳
۱
FC Rapperswil-Jona (W)
Finished
۱۶:۳۰
Young Boys Berna (W)
۲
۳
Grasshopper (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Russian Cup
PFK Sochi
۱
۲
CSKA Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Moskva
۱
۲
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۶:۳۰
  World FIFA World Cup, Group D
France
۲
۱
Denmark
Finished
۱۹:۳۰
Tunisia
۰
۱
Australia
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Club Rapido de Bouzas
۰
۲
Alondras CF
inprogress
۲۲:۰۰
  Japan WE League Women
AC Nagano Parceiro (W)
۰
۲
NTV Beleza (W)
Finished
۰۸:۳۰
Elfen Saitama (W)
۳
۱
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۰۸:۳۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۰
۴
Omiya Ardija Ventus (W)
Finished
۰۷:۳۰
Albirex Niigata (W)
۲
۳
Nojima Stella KS (W)
Finished
۰۷:۳۰
Sanfrecce Hiroshima (W)
۱
۱
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
UD Ibarra U19
۰
۰
CD Sobradillo U19
inprogress
۲۳:۳۰
Arucas CF U19
۴
۱
Puerto Cruz U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
FC Malaga City
۱
۰
Atletico Porcuna CF
Finished
۲۱:۳۰
CD Huracan Melilla
۰
۵
Huetor Tajar
Finished
۱۵:۳۰
  England FA Cup
Sheffield Wednesday FC
۲
۱
Mansfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Barnsley FC
۳
۰
Crewe Alexandra
Finished
۱۸:۳۰
Wrexham
۴
۱
Farnborough FC
Finished
۱۸:۴۵
Shrewsbury Town
۳
۱
Peterborough United
Finished
۱۸:۳۰
Portsmouth
۳
۲
Milton Keynes Dons FC
Finished
۱۸:۳۰
Oxford United
۴
۱
Exeter City FC
Finished
۱۸:۳۰
Charlton Athletic FC
۲
۲
Stockport
Finished
۱۸:۳۰
Hartlepool United
۳
۱
Harrogate Town
Finished
۱۸:۳۰
Walsall FC
۲
۱
Carlisle United
Finished
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۰
۲
Chesterfield
Finished
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۱
۰
Barnet
Finished
۱۸:۳۰
Cambridge United
۱
۲
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
Kings Lynn
۰
۳
Stevenage Borough
Finished
۱۶:۱۵
Forest Green Rovers
۲
۱
Alvechurch
Finished
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge
۱
۱
Gillingham
Finished
۲۰:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Huila
۲
۰
Deportes Quindio
Finished
۰۴:۳۰
  Spain Primera Division Women
Real Madrid (W)
۵
۱
Alhama CF (W)
Finished
۲۰:۴۵
Madrid CFF (W)
۲
۳
Sporting de Huelva (W)
Finished
۱۴:۳۰
Levante UD (W)
۵
۱
Sevilla FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Villarreal (W)
۱
۶
Athletic Bilbao (W)
Finished
۱۸:۳۰
Cacereno (W)
۱
۰
Cordoba (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD San Fernando
۲
۰
CF Estrella
Finished
۰۰:۳۰
UD Villa de Santa Brigida
۳
۱
UD Gran Tarajal
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey 1. Lig
Tuzlaspor
۰
۰
Yeni Malatyaspor
Finished
۱۴:۰۰
Boluspor
۱
۰
Sakaryaspor
Finished
۱۶:۳۰
Genclerbirligi SK
۱
۳
Caykur Rizespor
Finished
۱۹:۳۰
  Belgium Super League Women
KV Mechelen (W)
۰
۳
AA Gent (W)
Finished
۲۱:۳۰
Zulte-Waregem (W)
۰
۰
White Star Woluwe (W)
Finished
۱۸:۰۰
OH Leuven (W)
۳
۱
Standard Liege (W)
Finished
۱۶:۰۰
  New Zealand National League Women
Capital Football (W)
۳
۲
Western Springs (W)
Finished
۰۳:۰۰
Canterbury United Pride FC (W)
۷
۲
Auckland United FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Slavia Sofia
۱
۲
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal League Cup, Group A
FC Porto
۲
۲
CD Mafra
Finished
۰۰:۱۵
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
FC Barcelona B
۱
۲
CD Numancia
Finished
۲۱:۰۰
CD Alcoyano
۳
۰
CD Calahorra
Finished
۱۸:۳۰
Castellon
۱
۰
Real Murcia
Finished
۲۰:۳۰
CE Sabadell
۰
۰
SD Logrones
Finished
۱۸:۳۰
  France National 2, Group C
Olympique Ales
۱
۳
Toulon Var
Finished
۲۱:۳۰
Aubagne
۱
۲
Thonon Evian FC
Finished
۱۷:۳۰
Louhans-Cuiseaux
۲
۲
US Marignane
Finished
۱۷:۳۰
Auxerre II
۰
۰
Sete 34 FC
Finished
۱۷:۳۰
Hyeres F.C.
۰
۰
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
Finished
۱۷:۳۰
RC Grasse
۱
۲
Canet Roussillon
Finished
۱۷:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Lokomotivi Tbilisi
۰
۱
Saburtalo
Finished
۱۳:۰۰
FC Gagra
۱
۴
FC Dinamo Batumi
Finished
۱۳:۰۰
FC Torpedo Kutaisi
۳
۰
FC Sioni Bolnisi
Finished
۱۳:۰۰
FC Telavi
۱
۱
FC Dila Gori
Finished
۱۳:۰۰
FC Samgurali Tskaltubo
۱
۱
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Primera Nacional Women
CD Achaman (W)
۲
۱
Union Guimar (W)
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo La Coruna (W)
۴
۰
UDG Tenerife Sur II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sporting Gijon (W)
-
-
Victoria CF (W)
Finished
۱۸:۱۵
  India I-League
Sudeva Delhi FC
۱
۳
Rajasthan United
Finished
۱۲:۰۰
  Italy Serie C, Group B
Gubbio
۱
۰
San Donato Tavarnelle
Finished
۲۰:۰۰
ACD Virtus Entella
۲
۱
Vis Pesaro 1898
Finished
۲۰:۰۰
AC Reggiana 1919
۲
۰
Rimini Calcio
Finished
۲۰:۰۰
Imolese Calcio
۱
۲
US Pontedera 1912
Finished
۲۰:۰۰
AC Ancona
۱
۱
ASD Torres
Finished
۱۷:۰۰
Aquila 1902 Montevarchi
۱
۱
Recanatese
Finished
۱۷:۰۰
Fiorenzuola
۰
۰
US Alessandria 1912
Finished
۱۷:۰۰
Siena 1904
۰
۰
Carrarese
Finished
۲۰:۰۰
Olbia Calcio
۰
۱
Cesena FC
Finished
۱۷:۰۰
Unione Sportiva Fermana
۱
۰
Lucchese Libertas
Finished
۲۰:۰۰
  Scotland Premier League Women
Rangers (W)
۰
۰
Celtic FC (W)
Finished
۲۰:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 7
Rayo Vallecano B
۰
۱
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۲۱:۰۰
  Senegal Ligue 2
ASC Port Autonome
۰
۱
ASEC Ndiambour
Finished
۲۱:۳۰
Dakar Universite Club
۰
۰
US Ouakam
Finished
۱۹:۳۰
  Luxembourg Promotion D'Honneur
Yellow Boys Weiler-La-tour
۱
۵
SC Bettembourg
inprogress
۲۲:۰۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Atletico Santa Fe
۵
۲
Sport Club United
Finished
۰۳:۳۰
  Germany Bundesliga Women
Werder Bremen (W)
۱
۲
SC Freiburg (W)
Finished
۱۸:۳۰
Eintracht Frankfurt (W)
۱
۰
Bayer Leverkusen (W)
Finished
۱۶:۳۰
  China League One
Kunshan
۰
۲
Suzhou Dongwu
Finished
۱۰:۰۰
Zibo Cuju
۲
۱
Beijing BG
Finished
۱۰:۰۰
  Algeria U19 League
JS Kabylie U19
۳
۱
SKAF Khemis Miliana U19
Finished
۱۱:۳۰
CS Constantine U19
۱
۱
US Chaouia U19
Finished
۱۱:۳۰
NA Hussein Dey U19
۱
۱
USM El Harrach U19
Finished
۱۱:۳۰
ES Setif U19
۲
۳
MCB Oued Sly U19
Finished
۱۱:۳۰
WA Boufarik U19
۰
۱
ES Ben Aknoun U19
Finished
۱۱:۳۰
NRB Teleghma U19
۱
۱
MO Constantine U19
Finished
۱۱:۳۰
USM Annaba U19
۰
۳
AS Ain M'lila U19
Finished
۱۱:۳۰
  Portugal League Cup, Group G
UD Oliveirense
۰
۰
Feirense
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
CD Laredo
۱
۰
Real Oviedo II
Finished
۲۰:۳۰
Guijuelo
۱
۰
Polvorin FC
Finished
۱۹:۳۰
Ourense CF
۱
۲
Gimnastic Torrelavega
Finished
۲۱:۳۰
Burgos Promesas
۱
۲
CD Arenteiro
Finished
۱۹:۰۰
  Netherlands Tweede Divisie
De Treffers
۲
۱
Quick Boys
Finished
۲۰:۳۰
Rijnsburgse Boys
۱
۰
Volendam Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Amsterdam FC
۳
۳
OFC Oostzaan
Finished
۱۷:۳۰
Jong Sparta Rotterdam
۳
۳
Excelsior Maassluis
Finished
۱۷:۰۰
Tielse EC
۲
۰
Noordwijk
Finished
۱۸:۰۰
HHC Hardenberg
۲
۰
SV Spakenburg
Finished
۱۷:۰۰
Katwijk
۰
۱
FC Lisse
Finished
۱۸:۰۰
Koninklijke HFC
۳
۱
Kozakken Boys
Finished
۱۸:۰۰
IJsselmeervogels
۱
۵
Scheveningen
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
San Felix U19
۱
۲
Almeria U19
Finished
۲۰:۳۰
Real Betis Balompie U19
۳
۱
Calavera CF U19
Finished
۱۲:۴۵
RC Recreativo Huelva U19
۰
۲
Malaga U19
Finished
۱۸:۳۰
  San Marino Campionato
Folgore / Falciano
۴
۱
SP Cailungo
Finished
۲۱:۰۰
SS Pennarossa
۱
۲
Fiorita
Finished
۱۷:۳۰
SP Tre Fiori
۲
۱
Domagnano
Finished
۱۷:۳۰
SS Cosmos
۴
۰
FC Fiorentino
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Sporting CP B
۲
۲
Fontinhas
Finished
۱۴:۳۰
Oliveira Hospital
۲
۲
Academica de Coimbra
Finished
۱۸:۳۰
Amora FC
۶
۰
Moncarapachense
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga II
CSM Slatina
۰
۰
ASU Politehnica Timisoara
Finished
۱۲:۳۰
ACS Dumbravita
۲
۰
AFC Unirea Constanta
Finished
۱۲:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۳
۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
FC Unirea 2004 Slobozia
۱
۱
Unirea Dej
Finished
۱۵:۱۵
CS Minaur Baia Mare
۱
۲
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۲:۳۰
CSMS Iasi
۱
۰
FC Dinamo Bucuresti
Finished
۱۷:۳۰
  Senegal Ligue 1
Teungueth
۱
۱
ASC Linguere
Finished
۲۰:۰۰
ASC Jaraaf
۰
۱
AS Dakar Sacre Coeur
Finished
۲۰:۰۰
AS Douanes
۰
۲
Generation Foot
Finished
۲۰:۰۰
  Slovakia U19 Liga
FC Petrzalka U19
۲
۱
Dunajska Streda U19
Finished
۱۳:۳۰
MFK Ruzomberok U19
۱
۲
Kosice U19
Finished
۱۳:۳۰
Zp Sport Podbrezova U19
۲
۲
Slovan Bratislava U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Pohronie U19
۰
۳
AS Trencin U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Vion Zlate Moravce U19
۰
۳
MSK Zilina U19
Finished
۱۳:۳۰
MFK Zemplin Michalovce U19
۳
۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
Finished
۱۵:۳۰
  Poland IV Liga
GKS Kowale
۲
۲
Powisle Dzierzgon
Finished
۱۳:۳۰
  Poland Central Youth League
Korona Kielce U19
۲
۲
MKS Miedz Legnica U19
Finished
۱۳:۳۰
WKS Slask Wroclaw U19
۲
۰
Lechia Gdansk U19
Finished
۱۵:۰۰
Legia Warsaw U19
۱
۰
Jagiellonia Bialystok U19
Finished
۱۴:۳۰
Rakow Czstochowa U19
۳
۰
KS Gornik Zabrze U19
Finished
۱۶:۰۰
  Mali Premiere Division
FC Binga
۱
۰
Black Stars
Finished
۱۹:۳۰
  Morocco Botola 2
Renaissance Zemamra
۱
۱
Rapide Club Oued Zem
Finished
۱۹:۳۰
Stade Marocain
۲
۱
WAF Fes
Finished
۱۸:۳۰
Ittihad Khemisset
۱
۱
Club Jeunesse Ben Guerir
Finished
۱۸:۳۰
Raja Beni Mellal
۰
۰
Widad Temara
Finished
۱۹:۳۰
  Liberia First Division
Heaven Eleven
۲
۱
Freeport
Finished
۲۱:۳۰
  Croatia 1. HNL U19
HNK Sibenik U19
۰
۰
Nk Rudes U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Inter Zapresic U19
۳
۲
HNK Cibalia U19
Finished
۱۷:۰۰
NK Mladost Zdralovi U19
۰
۵
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۳:۰۰
HNK Gorica U19
۳
۲
NK Osijek U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Slaven Koprivnica U19
۰
۰
NK Dugopolje U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Czech Republic Tipsport Liga
Bohemians 1905
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۳:۰۰
Prostejov
۲
۲
MFK Skalica
Finished
۱۳:۰۰
MKF Chrudim
۲
۰
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۳:۰۰
  World Friendly Club Matches
Campionii FC Arges
۳
۲
CS Tunari
Finished
۱۳:۳۰
Garbarnia
۲
۱
Wisla Plock
Finished
۱۳:۳۰
FC Farul Constanta
۱
۲
Panetolikos FC
Finished
۱۷:۳۰
MKS Cracovia Krakow
۱
۰
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۴:۰۰
Hibernian FC
۰
۲
Middlesbrough FC
Finished
۱۶:۳۰
SKN St. Polten
۷
۱
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۴:۳۰
Millwall
۱
۱
Brondby I.F.
Finished
۱۶:۳۰
  England National League North
Blyth Spartans FC
۱
۱
Brackley Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Leamington FC
۰
۲
Peterborough Sports
Finished
۱۸:۳۰
Hereford FC
۱
۲
Darlington
Finished
۱۸:۳۰
Kidderminster Harriers
۰
۱
Gloucester City FC
Finished
۱۸:۳۰
Bradford Park Avenue
۲
۱
Boston United FC
Finished
۱۸:۳۰
Kettering Town FC
۰
۰
Southport FC
Finished
۱۸:۳۰
Banbury United FC
۳
۰
Chorley
Finished
۱۸:۳۰
AFC Fylde
۲
۰
Alfreton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Curzon Ashton
۳
۰
AFC Telford United
Finished
۱۸:۳۰
Scarborough Athletic
۱
۳
Chester FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Racing Rioja
۱
۲
Real Sociedad C
Finished
۱۹:۳۰
AD San Juan
۱
۰
Utebo
Finished
۱۹:۳۰
Mutilvera
۳
۱
Sociedad Deportivo Tarazona
Finished
۱۹:۰۰
Cirbonero
۱
۲
Izarra
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
SD Leioa
۲
۱
Lagun Onak
Finished
۱۹:۳۰
Pasaia KE
۰
۵
CD Vitoria
Finished
۱۹:۰۰
Anaitasuna
۳
۱
Urduliz FT
Finished
۱۸:۳۰
SCD Durango
۴
۰
SD Deusto
Finished
۱۹:۳۰
Aurrera de Ondarroa
۱
۱
San Ignacio
Finished
۱۹:۰۰
  Portugal U19 Championship
Sporting Lisbon U19
۳
۱
Nacional Madeira U19
Finished
۱۹:۳۰
SL Benfica U19
۲
۱
Vilafranquense U19
Finished
۱۴:۳۰
Sporting Braga U19
۴
۰
Anadia FC U19
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Alcantarilla FC
۰
۰
CD Cieza
Finished
۲۰:۰۰
Muleno CF
۰
۲
Ciudad de Murcia
Finished
۱۹:۰۰
Union Molinense CF 2020
-
-
Racing Murcia
Finished
۲۰:۳۰
  Thailand Thai League 3
Chamchuri United FC
۴
۱
Royal Thai Army FC
Finished
۱۲:۰۰
Prime Bangkok
۰
۰
Bangkok FC
Finished
۱۲:۰۰
Inter Bangkok
۱
۰
STK Muangnont
Finished
۱۲:۰۰
Surin Khongcheemoon FC
۳
۲
Nakhonratchasima United FC
Finished
۱۲:۰۰
Udon United FC
۰
۰
Yasothon FC
Finished
۱۲:۰۰
Samut Sakhon City FC
۰
۱
North Bangkok University
Finished
۱۴:۳۰
  Zambia Super League
FC MUZA
۲
۰
Nkwazi
Finished
۱۶:۳۰
NAPSA Stars FC
۱
۱
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۲
۲
Green Buffaloes
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
BK Avarta
۲
۱
KFUM Boldklub Copenaghen
Finished
۱۵:۳۰
Slagelse
۴
۱
VB 1968
Finished
۱۵:۳۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۰
۰
Frederikssund IK
Finished
۱۵:۳۰
Naestved IF II
۳
۱
Allerod FK
Finished
۱۵:۳۰
Skjold
۲
۲
Herlev IF
Finished
۱۵:۳۰
  Greece U19 Super League
Atromitos U19
۱
۲
OFI Crete U19
Finished
۱۲:۳۰
Volos NPS U19
۱
۳
Asteras Tripolis U19
Finished
۱۲:۳۰
Panathinaikos U19
۵
۰
Ionikos U19
Finished
۱۵:۳۰
PAOK Salonika U19
۴
۱
Panaitolikos U19
Finished
۱۳:۳۰
Aris Thessaloniki U19
۳
۰
Levadiakos U19
Finished
۱۶:۳۰
  France Division 1 Women
Paris Saint Germain (W)
۱
۰
EA Guingamp (W)
Finished
۱۷:۰۰
Montpellier (W)
۲
۱
Rodez AF (W)
Finished
۱۷:۰۰
Soyaux Asj (W)
۰
۱
FC Girondins de Bordeaux (W)
Finished
۱۷:۰۰
Le Havre (W)
۵
۰
Dijon FC (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Portugal League Cup, Group H
Famalicao
۱
۱
Academico Viseu
Finished
۱۸:۳۰
  Tanzania Premier League
Ruvu Shooting
۰
۱
Singida BS FC
Finished
۱۶:۳۰
Dodoma
۰
۱
Namungo FC
Finished
۱۶:۳۰
Young Africans
۲
۰
Mbeya City
Finished
۱۸:۴۵
  England League Cup Women
Sheffield United FC (W)
۰
۳
Everton (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
Dergview
۲
۰
Loughgall
Finished
۱۸:۳۰
Ballinamallard United
۲
۱
Knockbreda Parish
Finished
۱۸:۳۰
Warrenpoint Town
۱
۴
FC Ards
Finished
۱۸:۳۰
Ballyclare
۱
۰
Institute FC Londonderry
Finished
۱۸:۳۰
  England Premier League Cup U21
Brentford U21
۱
۲
Blackburn Rovers U21
Finished
۱۸:۳۰
Swansea City U21
۱
۴
Arsenal U21
Finished
۱۷:۳۰
Bournemouth U21
۰
۲
Brighton & Hove Albion U21
Finished
۱۶:۳۰
Colchester U21
۰
۵
Southampton U21
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland League Two
Stranraer
۱
۱
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Famalicao (W)
۱
۱
Sporting (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Group B
FC Metalurg Zaporizhya
۱
۲
Obolon Kiev
Finished
۱۴:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Fujairah FC
۱
۲
Al Taawon FC
Finished
۱۶:۱۰
Al Urooba
۲
۲
Al Thaid
Finished
۱۶:۱۰
  Germany Regionalliga North
Weiche Flensburg 08
۴
۱
Kickers Emden
Finished
۱۶:۰۰
SV Atlas Delmenhorst
۳
۲
VfV Borussia 06 Hildesheim
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli II
۰
۳
1. FC Phoenix Luebeck
Finished
۱۶:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۱
۱
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۱۶:۳۰
Schwarz-Weis Rehden
۱
۱
Bremer SV
Finished
۱۷:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
OFK Gigant Saedinenie
۱
۲
PFC CSKA Sofia
Finished
۱۳:۳۰
Sevlievo
۰
۴
FC CSKA 1948
Finished
۱۵:۰۰
PFC Minyor Pernik
۰
۲
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۵:۰۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
۱
۲
Arda Kardzhali
Finished
۱۵:۰۰
  Thailand Thai League 1
Muang Thong United
۱
۱
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۳
۱
Chiangrai United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
US Salernitana U19
۱
۱
Benevento Calcio U19
Finished
۱۴:۳۰
Genoa U19
۴
۱
Alessandria U19
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Entella U19
۳
۲
AC Pisa U19
Finished
۱۷:۰۰
AC FeralpiSalo U19
۱
۰
Parma U19
Finished
۱۷:۰۰
Crotone U19
۰
۲
Cosenza Calcio U19
Finished
۱۷:۰۰
Venezia FC U19
۱
۲
LR Vicenza U19
Finished
۱۷:۰۰
Pordenone U19
۱
۵
Cittadella U19
Finished
۱۷:۰۰
Pescara U19
۰
۲
Lazio U19
Finished
۱۷:۰۰
SS Monopoli 1966 U19
۳
۰
Reggina U19
Finished
۱۳:۰۰
Ternana U19
۳
۲
Perugia U19
Finished
۱۷:۰۰
Monza U19
۱
۰
Cremonese U19
Finished
۱۷:۰۰
Viterbese Castrense U19
۳
۴
Ascoli U19
Finished
۱۷:۰۰
Padova U19
۲
۱
Spal U19
Finished
۱۶:۳۰
Como U19
۳
۵
Brescia U19
Finished
۱۷:۰۰
Imolese U19
-
-
Spezia U19
Finished
۱۷:۰۰
  Thailand Thai League 2
Uthai Thani FC
۲
۰
Trat FC
Finished
۱۴:۰۰
Samut Prakan City FC
۱
۱
Udon Thani FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Si United
۲
۰
Kasetsart
Finished
۱۵:۰۰
Chiangmai FC
۲
۱
Chainat FC Hornbill
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal Liga 3, Group A
Sporting Braga B
۱
۲
CDC Montalegre
Finished
۱۸:۳۰
Cfc-Cf Canelas 2010
۳
۲
Varzim SC
Finished
۱۸:۳۰
Fafe
۱
۱
Sanjoanense
Finished
۱۶:۳۰
Paredes
۰
۰
SC Sao Joao Ver
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Rayo Majadahonda
۱
۲
Alcorcon
Finished
۱۸:۳۰
CD Badajoz
۲
۴
Cordoba
Finished
۲۰:۳۰
San Fernando Club Deportivo
۱
۲
Celta de Vigo B
Finished
۱۸:۳۰
Cultural Leonesa
۲
۰
Unionistas de Salamanca CF
Finished
۲۰:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
MFK Ruzomberok (W)
۱
۲
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Campionato Primavera 3
Lecco U19
۲
۳
Modena U19
Finished
۱۷:۰۰
Avellino U19
۱
۱
Juve Stabia U19
Finished
۱۸:۰۰
Bari U19
۱
۱
Virtus Francavilla U19
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Regionalliga West
FC Bocholt 1900
۰
۳
1. FC Duren
Finished
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
۲
۲
Fortuna Koln
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۲
۱
1. FC Kaan-Marienborn
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Koln II
۲
۲
SV Rodinghausen
Finished
۱۶:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۳
۱
SC Rot-Weiss Oberhausen
Finished
۱۶:۳۰
SC Wiedenbruck
۳
۱
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
۴
۵
SC Preussen Munster
Finished
۱۶:۳۰
SV Straelen
۰
۰
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۰
۰
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
۶
۱
MSV Pampow
Finished
۱۵:۳۰
FSV Optik Rathenow
۲
۲
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Tasmania Berlin
۰
۲
FC Hansa Rostock II
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Frankfurt
۰
۲
Hertha Zehlendorf
Finished
۱۶:۰۰
RSV Eintracht 1949
۱
۰
Charlottenburger FC Hertha 06
Finished
۱۶:۰۰
  North Macedonia First League
FK Sileks
۱
۲
FC Struga Trim & Lum
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
ACS KSE Targu Secuiesc
۱
۲
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۵:۳۰
CS Paulesti
۲
۱
AFC Odorheiu Secuiesc
Finished
۱۵:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
۲
۱
ACS Olimpic Cetate Rasnov
Finished
۱۵:۳۰
  Poland Cup Women
Pogon Szczecin (W)
۱
۰
Sportis KKP Bydgoszcz (W)
Finished
۱۴:۳۰
Skra Czstochowa (W)
۰
۳
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Montenegro First League
FK Decic Tuzi
۰
۱
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۴:۳۰
Fk Iskra Danilovgrad
۲
۱
FK Mornar Bar
Finished
۱۴:۳۰
FK Rudar Plevlja
۰
۰
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Karacabey Belediyespor
۲
۲
Kocaelispor
Finished
۱۴:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۰
۴
Ankara Demirspor
Finished
۱۴:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Group A
Dinaz Vyshgorod
۱
۴
FSK Mariupol
Finished
۱۳:۳۰
  Gibraltar National League
Lynx FC
۴
۲
Manchester 62 FC
Finished
۲۱:۰۰
College 1975
۰
۵
Lincoln FC
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 2
Munsingen
۲
۲
FC Wohlen
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Guadalajara
۲
۰
Leganes B
Finished
۱۹:۳۰
  England National League
Dorking Wanderers
۱
۰
York City FC
Finished
۱۸:۳۰
Altrincham
۲
۱
Eastleigh
Finished
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۲
۰
Southend United
Finished
۱۸:۳۰
Yeovil Town
۱
۰
Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
Torquay United
۱
۱
Gateshead
Finished
۱۸:۳۰
Maidstone Utd
۳
۲
Maidenhead United
Finished
۱۸:۳۰
Wealdstone FC
۳
۱
Scunthorpe United
Finished
۱۸:۳۰
  England National League South
Tonbridge Angels FC
۱
۱
Havant & Waterloville FC
Finished
۱۸:۳۰
Worthing FC
۱
۳
Chelmsford City
Finished
۱۸:۳۰
Welling United
۱
۲
Weymouth FC
Finished
۱۸:۳۰
Cheshunt FC
۱
۲
Oxford City FC
Finished
۱۸:۳۰
Slough Town FC
۱
۵
Eastbourne Borough FC
Finished
۱۶:۳۰
St. Albans City
۳
۰
Bath City
Finished
۱۸:۳۰
Dartford FC
۳
۱
Concord Rangers FC
Finished
۱۸:۳۰
Braintree Town FC
۳
۲
Hungerford Town
Finished
۱۸:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۱
۱
Taunton Town
Finished
۱۸:۳۰
Hampton & Richmond Borough
۰
۲
Dover Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
  England Isthmian League Premier
Carshalton Athletic FC
۱
۱
Cray Wanderers FC
Finished
۱۸:۳۰
Lewes FC
۲
۲
Bowers & Pitsea
Finished
۱۸:۳۰
Bognor Regis Town FC
۰
۱
Haringey Borough
Finished
۱۸:۳۰
Hastings United FC
۳
۰
Corinthian Casuals
Finished
۱۸:۳۰
Wingate & Finchley FC
۰
۲
Enfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Aveley
۰
۰
Kingstonian FC
Finished
۱۸:۳۰
Bishop's Stortford
۲
۲
Margate FC
Finished
۱۸:۳۰
Folkestone Invicta FC
۳
۰
Horsham FC
Finished
۱۸:۳۰
Herne Bay
۱
۱
Brightlingsea Regent
Finished
۱۸:۳۰
Potters Bar Town FC
۲
۵
AFC Hornchurch
Finished
۱۸:۳۰
Billericay Town FC
۱
۰
Canvey Island FC
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Odder IGF
۱
۰
FC Djursland
Finished
۱۵:۰۰
ASA Aarhus
۵
۳
Vejlby-Risskov
Finished
۱۵:۳۰
Kjellerup IF
۱
۴
Norresundby BK
Finished
۱۵:۰۰
Vejgaard
۲
۲
Aalborg BK 2
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad II
۲
۰
Viby IF
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic Czech Cup
FC Slovan Liberec
۴
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۳۰
  Uganda Premier League
Uganda Revenue Authority SC
۰
۱
Vipers
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia 2. NL
NK Mladost Zdralovi
۰
۱
NK Bjelovar
Finished
۱۶:۰۰
NK Marsonia 1909
۲
۲
NK Dugo Selo
Finished
۱۶:۰۰
NK Radnik Sesvete
۰
۰
NK Zrinski Jurjevac
Finished
۱۶:۰۰
NK Trnje
۱
۱
NK Hrvace
Finished
۱۶:۰۰
  Hungary NB II
Gyirmot
۰
۱
Szeged-Csanad Grosics
Finished
۱۵:۳۰
  Liberia National League Women
World Girls FC (W)
۲
۰
Soccer Ambassadors FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ambassador FC (W)
۴
۰
City Academy FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Blanco FC (W)
۱
۳
Hippo FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
Bronshoj BK
۲
۲
B 1908 Amager
Finished
۱۶:۳۰
Taarnby FF
۲
۰
Goerslev IF
Finished
۱۶:۳۰
KFUM Roskilde
۲
۲
Herstedoster IC
Finished
۱۶:۳۰
Greve Fodbold
۳
۰
GVI
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Sportfreunde Eisbachtal
۱
۴
TSV Schott Mainz
Finished
۱۸:۳۰
FK Pirmasens
۵
۱
SV Auersmacher
Finished
۱۶:۳۰
TSG Pfeddersheim
۶
۰
SG 2000 Mulheim-Karlich
Finished
۱۸:۰۰
1.FC Kaiserslautern II
۲
۰
FV Diefflen
Finished
۱۷:۰۰
FC Karbach
۲
۰
Ahrweiler BC
Finished
۱۷:۰۰
  Wales Cymru South
Cwmbran Celtic
۶
۰
Pontardawe Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Llantwit Major
۳
۱
Cambrian & Clydach
Finished
۱۷:۳۰
Goytre United
۱
۵
Llanelli AFC
Finished
۱۸:۰۰
Afan Lido Port Talbot
۳
۲
Briton Ferry Athletic FC
Finished
۱۸:۰۰
Barry Town FC
۱
۰
Carmarthen Town
Finished
۱۸:۰۰
Ynyshir Albions
۲
۳
Trefelin
Finished
۱۷:۳۰
  Botswana Premier League
Prisons XI Gaborone
۰
۲
Eleven Angels
Finished
۱۷:۳۰
Gaborone United
۱
۱
Township Rollers
Finished
۱۷:۰۰
  France National 2, Group A
Chateaubriant
۱
۱
US St. Malo
Finished
۱۷:۳۰
St Pryve St Hilaire
۲
۰
Guingamp II
Finished
۱۷:۳۰
  France Division 2 Women
Thonon Evian FC (W)
۰
۱
St Etienne (W)
Finished
۱۷:۳۰
Metz (W)
۴
۰
US Orleans (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Hercules II
۱
۲
Orihuela
Finished
۱۸:۳۰
Atzeneta
۲
۳
Torrent CF
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Zurich II
۰
۱
FC Bavois
Finished
۱۸:۳۰
YF Juventus Zurich
۱
۲
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۱۸:۳۰
Rapperswil Jona
۰
۳
Etoile Carouge FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Luzern II
۵
۲
Breitenrain
Finished
۱۸:۳۰
SC Cham
۴
۱
SC Kriens
Finished
۱۸:۳۰
Young Boys II
۳
۱
St. Gallen II
Finished
۱۶:۳۰
Basel II
۵
۰
FC Baden
Finished
۱۸:۰۰
Chiasso
۲
۰
FC Bulle
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Pena Balmaiso CF
۲
۱
Haro Deportivo
Finished
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Swindon Supermarine
۳
۵
Hayes & Yeading FC
Finished
۱۸:۳۰
Beaconsfield Town
۱
۰
Weston-super-Mare FC
Finished
۱۸:۳۰
Hartley Wintney
۱
۲
Merthyr Town
Finished
۱۸:۳۰
Hendon FC
۳
۴
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Poole Town F.C
۳
۲
Hanwell Town
Finished
۱۸:۳۰
Harrow Borough FC
۰
۱
Salisbury FC
Finished
۱۸:۳۰
Yate Town FC
۵
۴
Gosport Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Chesham United FC
۳
۱
Truro City FC
Finished
۱۸:۳۰
Winchester City
۱
۱
Dorchester Town FC
Finished
۱۸:۳۰
  Rwanda National League
Etincelles FC
۰
۰
Rutsiro FC
Finished
۱۶:۳۰
Police FC
۰
۱
Gorilla FC
Finished
۱۶:۳۰
Sunrise FC
۱
۰
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Lys Sassandra
۳
۱
Sporting Club de Gagnoa
Finished
۱۹:۰۰
FC San Pedro
۰
۱
SOL FC Abobo
Finished
۲۱:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 11
Binissalem
۱
۱
CD Manacor
Finished
۱۹:۰۰
CF Soller
۱
۴
SE Penya Independent
Finished
۱۸:۳۰
FC Inter Manacor
۱
۰
CE Mercadal
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Nottingen
۱
۵
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۷:۰۰
FC Holzhausen
۱
۱
Freiburger FC
Finished
۱۷:۰۰
FC 1908 Villingen
۴
۱
FSV Hollenbach
Finished
۱۶:۳۰
FV Ravensburg
۱
۳
Offenburger FV
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Pforzheim 1896
۴
۰
Goeppinger SV
Finished
۱۶:۳۰
TSG Backnang
۱
۳
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۶:۳۰
ATSV Mutschelbach
۵
۱
Neckarsulm Sport Union
Finished
۱۷:۰۰
FSV 08 Bissingen
۴
۲
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۷:۰۰
SV Oberachern
۱
۳
Rielasingen-Arlen
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone G
Paganese
۲
۱
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Bremen
KSV Vatan Sport Bremen
۴
۲
TuS Komet Arsten
Finished
۱۶:۳۰
Aumund-Vegesack
۰
۱
Brinkumer SV
Finished
۱۶:۳۰
Werder Bremen III
۲
۴
Blumenthaler SV
Finished
۱۵:۳۰
BTS Neustadt
۱
۲
Leher Bremerhaven
Finished
۱۵:۳۰
OSC Bremerhaven
۶
۳
Schwachhausen
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 1
FC Ceahlaul Piatra Neamt
۳
۵
CSM Bacau
Finished
۱۵:۳۰
  Honduras Reserve League
Lobos UPNFM Reserves
۲
۱
Real Espana Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Hungary 1st Division U19
Diosgyori U19
۱
۳
Gyori ETO FC U19
Finished
۱۳:۳۰
Debreceni U19
۱
۳
Ujpesti TE U19
Finished
۱۵:۰۰
  South Africa SAFA League Women
Richmond (W)
۲
۴
Mamelodi Sundowns (W)
Finished
۱۶:۳۰
Johannesburg Uni (W)
۱
۰
First Touch Academy (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Cambodia Premier League
Visakha FC
۲
۳
Phnom Penh Crown
Finished
۱۵:۰۰
Preah Khan Reach Svay Rieng
۲
۱
Boeung Ket FC
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Liga III Seria 10
Bihor Oradea
۴
۰
CFR Cluj II
Finished
۱۵:۳۰
CSM Satu Mare
۱
۰
ACS Gloria Bistrita
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
۱
۱
Batman Petrolspor
Finished
۱۴:۳۰
Arnavutkoy
۳
۰
Bursaspor
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
CS Soimii Lipova
۳
۰
ACS Progresul Pecica
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
FC Nordsjaelland (W)
۱
۰
Kolding IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Bastia SC U19
۳
۳
AS Saint-Etienne U19
Finished
۱۵:۳۰
Ajaccio U19
۰
۱
US Colomiers U19
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary NB I Women
Diosgyori VTK (W)
۲
۲
Astra Hungary (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kelen SC (W)
۰
۲
Haladas Viktoria (W)
Finished
۱۴:۳۰
MTK Hungaria FC (W)
۱
۰
Puskas FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ujpest (W)
۰
۷
Gyori ETO (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Lebanon Premier League
Salam Zgharta
۱
۱
Shabab Al-Ghazieh
Finished
۱۵:۴۵
Al Safa
۰
۲
Shabab AL Sahel
Finished
۱۵:۴۵
  Slovenia 2.SNL
ND Beltinci
۲
۱
NK Roltek Dob
Finished
۱۶:۰۰
NK Fuzinar Ravne
۱
۰
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۶:۰۰
NK Rudar Velenje
۰
۰
Jadran Dekani
Finished
۱۶:۰۰
ND Triglav Kranj
۰
۴
NK Krka
Finished
۱۶:۰۰
  Bahrain 2nd Division
Isa Town
۲
۱
Al-Ittihad
Finished
۱۸:۳۰
Umm Al Hassam
۰
۱
Busaiteen Club
Finished
۱۸:۳۰
Qalali
۱
۱
Al Ittifaq Maqaba
Finished
۱۸:۳۰
  Wales Cymru North
Gresford Athletic
۰
۲
Colwyn Bay
Finished
۱۷:۳۰
Chirk AAA
۰
۰
Cefn Druids AFC
Finished
۱۷:۳۰
Penrhyncoch FC
۲
۰
Llanidloes Town
Finished
۱۸:۰۰
Holyhead Hotspur
۰
۰
Llandudno FC
Finished
۱۷:۰۰
Mold Alexandra
۲
۰
Buckley Town
Finished
۱۷:۳۰
Prestatyn Town
۵
۲
Conwy Borough
Finished
۱۸:۰۰
Porthmadog
۱
۲
Guilsfield FC
Finished
۱۸:۰۰
  Netherlands U21 League
FC Emmen U21
۲
۶
FC Groningen U21
Finished
۱۷:۱۵
Willem II Tilburg U21
۰
۲
Feyenoord U21
Finished
۱۷:۳۰
PEC Zwolle U21
۳
۱
Almere City FC U21
Finished
۱۷:۰۰
De Graafschap U21
۰
۰
ADO Den Haag U21
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Hessen
SC Waldgirmes
۵
۲
SV 1898 Unter Flockenbach
Finished
۱۷:۰۰
FSV Fernwald
۰
۰
RW Walldorf
Finished
۱۷:۰۰
Eintracht Frankfurt II
۲
۱
SV Steinbach 1920
Finished
۱۷:۰۰
TUS Dietkirchen
۲
۳
Türk Gucu Friedberg
Finished
۱۸:۳۰
FC 1906 Erlensee
۰
۳
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۸:۳۰
Adler Weidenhausen
۰
۰
Hadamar
Finished
۱۷:۰۰
Bayern Alzenau
۰
۰
Giessen
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium Second Amateur Division Group VFV A
KVV Zelzate
۲
۳
KFC Merelbeke
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Sonsbeck
۲
۲
TVD Velbert
Finished
۱۶:۴۵
  Kenya Premier League
Bidco United
۱
۲
Gor Mahia
Finished
۱۶:۳۰
Nzoia United
۰
۰
Bandari
Finished
۱۵:۳۰
Sofapaka
۰
۰
Posta Rangers FC
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Union Neumuenster
۵
۰
Eckernforder SV
Finished
۱۶:۳۰
Heider SV
۰
۰
Dornbreite
Finished
۱۶:۳۰
TSV Bordesholm
۳
۰
SC Weiche Flensburg 08 II
Finished
۱۶:۰۰
TSV Pansdorf
۰
۶
FC Kilia Kiel
Finished
۱۶:۳۰
Husumer SV
۱
۱
SV Gw Siebenbaumen
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
AEK Athens B
۳
۱
P.A.O. Rouf
Finished
۱۶:۳۰
PAOK B
۲
۰
Anagennisi Karditsas 1904
Finished
۱۵:۱۵
Apollon Larisas
۰
۲
Larissa FC
Finished
۱۶:۳۰
Olympiacos Piraeus B
۰
۱
Ilioupoli
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
FC Wurzburger Kickers
۳
۱
VfB Eichstatt
Finished
۱۶:۳۰
Greuther Furth II
۱
۲
SV Turkgucu Ataspor
Finished
۱۶:۳۰
TSV Aubstadt
۳
۳
Spvgg Ansbach
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۲
۱
Nurnberg II
Finished
۱۶:۳۰
FC Augsburg II
۴
۲
1.FC Schweinfurt 05
Finished
۱۶:۳۰
FV Illertissen
۰
۰
TSV Buchbach
Finished
۱۶:۳۰
SV Wacker Burghausen
۱
۱
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۱
۱
FC Pipinsried
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Landesliga
ASV 13
۱
۱
WAF Brigittenau
Finished
۱۶:۳۰
  Wales League Cup
Connah's Quay Nomads
۲
۰
Taffs Well
Finished
۱۶:۳۰
Bala Town
۲
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
Finished
۱۶:۳۰
  Malaysia Malaysia Cup
Johor Darul Takzim FC
۲
۱
Selangor FC
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
PO Xylotympou 2006
۱
۱
Omonia FC Aradippou
Finished
۱۶:۰۰
PAEEK
۰
۲
Ayia Napa
Finished
۱۶:۰۰
Peyia 2014
۱
۰
Olympiada Lympion
Finished
۱۶:۰۰
Othellos Athienou
۱
۰
Alki Oroklinis
Finished
۱۶:۰۰
AE Zakakiou
۱
۰
MEAP Nisou
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia 3. NL
NK Junak
۵
۰
NK GOSK Dubrovnik
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia 1. NL
Orijent 1919
۳
۱
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۵:۳۰
Vukovar 1991
۰
۰
NK Dugopolje
Finished
۱۶:۰۰
NK Rudes Zagreb
۳
۱
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۶:۰۰
NK Dubrava Zagreb
۰
۱
BSK Bijelo Brdo
Finished
۱۶:۰۰
NK Solin
۲
۰
NK Jarun
Finished
۱۶:۰۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۲
۳
Kustosija
Finished
۱۶:۰۰
  Romania Liga III, Seria 4
CSM Flacara Moreni
۲
۰
Unirea Bascov
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
CS Jiul Petrosani
۴
۰
Progresul Ezeris
Finished
۱۵:۳۰
  Bhutan Premier League
Tensung FC
۲
۳
Druk Lhayul FC
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Drenica Skenderaj
۱
۳
FC Drita Gjilan
Finished
۱۵:۳۰
KF Ferizaj
۰
۰
KF Dukagjini
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie A Women
AS Roma (W)
۲
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۵:۰۰
Fiorentina (W)
۱
۶
AC Milan (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Regionalliga Southwest
FC Homburg 08
۲
۰
Rot-Weiss Koblenz
Finished
۱۶:۳۰
VfB Stuttgart II
۰
۱
Bahlinger SC 1929
Finished
۱۶:۳۰
FC Astoria Walldorf
۲
۱
SV Eintracht Trier
Finished
۱۶:۳۰
Kickers Offenbach
۳
۰
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach
۱
۱
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۶:۳۰
SSV Ulm
۴
۱
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۶:۳۰
TSG Balingen
۰
۲
FSV Frankfurt
Finished
۱۶:۳۰
VfR Aalen
۲
۱
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia U19 League
FC Koper U19
۲
۱
ND Gorica U19
Finished
۱۹:۰۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Olimpia Asuncion Reserves
۰
۰
Nacional Asunción Reserve
inprogress
۲۳:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
UD Alzira
۲
۱
UE Olot
Finished
۲۱:۳۰
RCD Espanyol B
۰
۶
Valencia CF B
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
Castro
۲
۲
CD Cayon
Finished
۱۹:۳۰
UM Escobedo
۱
۰
SD Solares Medio Cudeyo
Finished
۱۸:۳۰
SDA Albericia
۴
۰
UC Cartes
Finished
۱۹:۳۰
SD Torina
۰
۰
UD Samano
Finished
۱۸:۱۵
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
Meyrin
۲
۴
US Terre Sainte
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
ASV Neumarkt
۰
۲
TSV Abtswind
Finished
۱۶:۳۰
SSV Jahn Regensburg II
۲
۲
1. SC Feucht
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland Highland League
Deveronvale
۷
۰
Strathspey Thistle
Finished
۱۸:۳۰
  France National 2, Group B
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
۵
۰
Fleury Merogis
Finished
۱۷:۳۰
Wasquehal
۰
۳
US Creteil
Finished
۱۷:۳۰
St-Maur Lusitan
۳
۰
ASM Belfort
Finished
۱۷:۳۰
  Algeria Algeria Cup
Temouchent
۰
۱
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۶:۳۰
US Chaouia
۲
۰
NA Hussein Dey
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic Czech Cup Women
FK Teplice (W)
۰
۴
FC Slovan Liberec (W)
Finished
۱۵:۳۰
  North Macedonia Second League
Voska Sport
۳
۰
Ohrid
Finished
۱۵:۳۰
FK Sasa
۲
۲
FK Karaorman
Finished
۱۵:۳۰
Besa Doberdoll
۳
۰
FK Borec
Finished
۱۵:۳۰
Belasica
۳
۱
FK Kozuf Gevgelija
Finished
۱۵:۳۰
FK Teteks
۰
۲
FK Vardar Skopje
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia U19 League
Cukaricki U19
۳
۲
Vodovac U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Imt U19
۲
۱
FK TSC Backa Topola U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Napredak Krusevac U19
۱
۲
FK Radnicki Novi Belgrad U19
Finished
۱۶:۰۰
  England Southern League Division One Central
Highworth Town
۲
۲
Ware FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
L`Entregu CF
۰
۱
Condal CF
Finished
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
CD Villacanas
۰
۱
Villarrubia CF
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
Oberena
۲
۰
CF Ardoi
Finished
۱۹:۰۰
Burlades
۲
۱
Club Deportivo Huarte
Finished
۲۰:۱۵
CD Cortes
۱
۰
Valle de Egues
Finished
۱۸:۰۰
CD Pamplona
۰
۲
CD Subiza
Finished
۱۸:۰۰
CD Beti Onak
۱
۱
CD Alesves
Finished
۱۹:۰۰
  England Northern League Division One Midlands
Hinckley LRFC
۱
۰
Daventry Town
Finished
۱۸:۳۰
  England Northern League Division One West
Workington AFC
۲
۱
1874 Northwich FC
Finished
۱۸:۳۰
Ramsbottom United
۱
۳
Runcorn Linnets
Finished
۱۸:۳۰
  Luxembourg National Division
AS Jeunesse Esch
۱
۰
FC Differdange 03
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
La Virgen del Camino
۲
۰
Palencia CF
Finished
۱۸:۱۵
  England Southern League Premier Division Central
Nuneaton Town FC
۱
۱
Tamworth FC
Finished
۱۸:۳۰
Bedford Town FC
۳
۴
Bromsgrove Sporting
Finished
۱۸:۳۰
Stourbridge FC
۰
۱
Barwell FC
Finished
۱۸:۳۰
St Ives Town
۲
۰
Hednesford Town
Finished
۱۸:۳۰
Stratford Town
۱
۱
Royston Town
Finished
۱۸:۳۰
Leiston Football Club
۲
۱
Redditch United FC
Finished
۱۸:۳۰
Ilkeston FC
۳
۰
Kings Langley FC
Finished
۱۸:۳۰
Hitchin Town FC
۴
۱
Mickleover Sports
Finished
۱۸:۳۰
Coalville Town FC
۱
۰
Needham Market
Finished
۱۸:۳۰
Rushall Olympic
۳
۱
AFC Rushden And Diamonds
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Cadiz B
۱
۳
Yeclano Deportivo
Finished
۱۸:۳۰
Granada B
۴
۲
Juventud Torremolinos CF
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Tona
۴
۰
UE Rapitenca
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
1860 Rosenheim
۱
۱
VfR Garching
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen II
۱
۱
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۸:۳۰
TSV Schwaben Augsburg
۶
۱
Gundelfingen
Finished
۱۶:۳۰
TSV Landsberg
۱
۲
TSV Kottern
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1865 Dachau
۰
۲
SV Erlbach
Finished
۱۶:۳۰
TSV Nordlingen
۰
۲
FC 1907 Memmingen
Finished
۱۶:۳۰
SV Schalding-Heining
۰
۰
FC Ismaning
Finished
۱۶:۳۰
FC Deisenhofen
۰
۰
SV Kirchanschoring
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
SV 1890 Westerhausen
۲
۰
SG Union Sandersdorf
Finished
۱۶:۰۰
FC An der Fahner Hohe
۳
۲
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۶:۰۰
FC Einheit Rudolstadt
۰
۲
SC Freital
Finished
۱۶:۰۰
FC Grimma
۰
۰
FSV Budissa Bautzen
Finished
۱۶:۰۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
۲
۱
VfL Halle 1896
Finished
۱۶:۰۰
VfB 1921 Krieschow
۰
۲
VfB Auerbach
Finished
۱۶:۰۰
  Romania Liga III, Seria 3
FC Voluntari II
-
-
Gloria Baneasa
Finished
۱۵:۳۰
  England Northern Premier League
Gainsborough Trinity
۲
۲
Radcliffe Borough
Finished
۱۸:۳۰
Stalybridge Celtic FC
۱
۲
Warrington Rylands
Finished
۱۸:۳۰
Lancaster City
۱
۰
Ashton United
Finished
۱۸:۳۰
Stafford Rangers
۱
۰
FC United of Manchester
Finished
۱۸:۳۰
Whitby Town
۱
۰
Atherton Collieries
Finished
۱۸:۳۰
Liversedge
۲
۱
Guiseley
Finished
۱۸:۳۰
Nantwich Town
۰
۰
Marske Utd FC
Finished
۱۸:۳۰
Bamber Bridge
۵
۱
Matlock Town
Finished
۱۸:۳۰
Marine
۰
۰
Hyde United FC
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Town
۳
۲
South Shields
Finished
۱۸:۳۰
Morpeth Town
۰
۲
Belper Town
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Berlin Ankaraspor 07
۰
۰
Lokomotive Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
FC Rot-Weiss Erfurt
۶
۲
SV Babelsberg 03
Finished
۱۵:۳۰
  Burkina Faso Premier League
AS du Faso-Yennenga
۰
۱
Salitas
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
AD Ceuta FC B
-
-
CD Gerena
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Gimnastic de Tarragona U19
۰
۲
Real Zaragoza U19
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark 1st Division Women
Aalborg Bk (W)
۲
۰
Odense Q (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Reggiana U19
۲
۲
Albinoleffe U19
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Hamburg
TUS Dassendorf
۶
۱
Eimsbutteler TV
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
B 1909
۱
۳
Brabrand IF II
Finished
۱۴:۳۰
OKS
۴
۲
Hedensted IF
Finished
۱۵:۳۰
Varde
۶
۱
Otterup B og IK
Finished
۱۶:۳۰
Marienlyst
۳
۰
Ringkoebing IF
Finished
۱۶:۳۰
Tarup-Paarup IF
۲
۱
B 1913
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
Academia Viitorul Cluj
۰
۰
CS Avantul Reghin
Finished
۱۵:۳۰
  Belarus Cup
FC Minsk
۱
۲
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۵:۳۰
Energetik-BGU
۰
۲
BATE Borisov
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Energie Cottbus U19
۱
۱
Hertha Zehlendorf U19
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Fenerbahce (W)
۷
۰
Atasehir Bld Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Bangladesh League Women
Kumilla Utd (W)
۱
۱
Suddhopuskorini Jubo SC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Campionato Primavera 4
San Donato Tavarnelle U19
۳
۰
AZ Picerno ASD U19
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League Women
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۲
۰
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
AD Llerenense
۵
۰
CP Montehermoso
Finished
۱۹:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید